אודות

 
ארט סטודיו הוא מרכז להכשרה מקצועית בתחומי העיצוב והתפירה, המפעיל מגוון חוגים, קורסים וסדנאות לנשים ולנערות בכל הגילאים. המרכז הוקם על-ידי טלי לוסטיג – מעצבת אופנה, בוגרת המכללה האקדמית לעיצוב ולהנדסה שנקר, שעוסקת בתחומי האופנה והתפירה כבר קרוב ל-20 שנה.
 

במרכז מגוון מגמות מתחומי התפירה והעיצוב:

 
  • תפירה ותדמיתנות
  • עיצוב ותפירת שמלות כלה ושמלות ערב
  • עיצוב ותפירת מטפחות וכובעים
  • חוגי תפירה לנערות
 

חוויית לימוד אישית ומקצועית

 
בנינו את תוכניות הלימוד תוך הקפדה רבה על רמת תוכן גבוהה מאוד, הכנסת חומרי לימוד חיוניים ושימת דגש על הפרקטיקה והלימוד המעשי. הדגמים נעשים אחד לאחד (ולא על-פי קנה מידה), כך שכל תלמידה יוצאת בסיום הקורס עם תיק עבודות מכובד. בנוסף לכך, כל תלמידה מקבלת תעודה בסיום הקורס.

יחד עם זאת, אנו מקפידים על יחס אישי לכל תלמידה ועל לימוד בקבוצות קטנות של ביו 7-8 תלמידות בקבוצה – והכול באווירה ביתית נעימה.
 

הצוות המקצועי שלנו

 
צוות המורות של ארט סטודיו נבחר בקפידה רבה לפי רמת המקצועיות, הניסיון וההשכלה שלהן. באותה נשימה, המורות במרכז מביאות איתן מידות טובות, סבלנות, יכולת הסברה, יחסי אנוש מעולים וחיוך, שהם חשובים לנו לא פחות.
 

רווחת התלמידות מעל לכל

 
המתחם הגדול והמרווח של ארט סטודיו מכיל ציוד חדיש ומשוכלל לשימוש התלמידות וגם פינת קפה עם שתייה חופשית. כמו כן, הוא ממוקם באזור מרכזי באלעד, נגיש בתחבורה ציבורית, ומציע חניה חינם ובשפע.
 
 
צרי קשר לקבלת פרטים נוספים על המרכז ולהרשמה: 073-7529202